Príbeh: Ivana Pohorelská

Ako sa začal Váš príbeh s Oriflame?

Môj príbeh s Oriflame sa začal dosť bežne, bola som spokojná zákazníčka, ktorá používala kozmetiku Oriflame a výrazne sa mi zlepšila pleť, čo si všimlo moje okolie  a začala som s poradenstvom typu čo mám vyskúšané, overené to odporučím… Potom do môjho života vstúpila moja vyššia sponzorka – direktorka Beáta Awadová, ktorá mi povedala o MLM systéme a vidina inej-lepšej budúcnosti ma okamžite zaujala a začala som tvoriť sieť mojich poradkýň.

 

Zmenili ste niekomu život?

V prvom rade sebe a celej mojej rodine. A myslím, že meniť život iným, je cieľom MLM, snažiť sa im ukázať, že môžu žiť život o ktorom častokrát prestali snívať. Počas mojej kariéry v Oriflame som vychovala 4 samostatné direktorky, z ktorých sú dnes úspešné podnikateľky v Oriflame a množstvo lídrov, ktorí sú na najlepšej ceste k úspechu.

 

Čo pre Vás znamená zmena?

Zmena je život a každá zmena pre mňa znamená pokrok a výrazný posun vpred. Zmena je výzva a ja mám rada výzvy.

 

Akú zmenu ste naposledy zrealizovali?

Ja vyhľadávam zmenu, život je akčný, keď má človek zmenu. Začala som pracovať s profesionálnym diagnostickým prístrojom pleti a baví ma to.

 

Čo pre vás znamená “Byť Cool”?

Sledovať trendy z oblasti módy a kozmetiky a ísť s dobou. Zaujať a byť atraktívna a inšpiratívna pre ženy vo veku 17- 70 rokov. Zaujať každú vekovú kategóriu.

 

Kedy sa cítite najviac Cool?

Ja sa cítim stále cool.

 

Ako sa Vám darí nájsť rovnováhu medzi pracovným nasadením a svojim voľným časom?

Našťastie mám prácu, ktorá sa častokrát spája zo zábavou… a ja sa rada zabávam :)

Rada sa stretávam s ľuďmi, prinesú mi nové nápady a z každého stretnutia čerpám novú inšpiráciu. Aj vo voľnom čase v rámci oddychu ma niekto, či niečo zaujme a potom s tým ďalej robím. A keď potrebujem oddych, idem domov a tam nájdem útočisko oddychu a rodinné zázemie.

 

 

Ako najradšej trávite svoj voľný čas?

Určite na vysokohorskej turistike a na náročných štítových túrach. Spoznávaním našej krajiny, ľudí a zvykov v danom regióne, kultúry a úžasného prírodného bohatstva. A sem tam 3x do roka poležkám si aj na slniečku niekde v peknom prostredí pri bazéne, jazere a dobrom drinku.

 

 

Najobľúbenejší Cool Oriflame produkt?

Je ťažké vybrať jeden, keď denne použijem asi 40 produktov. Tak asi jeden za všeky: Komplex Swedisch beauty plus – ja ho volám „komplex krásy“ a funguje to :D

 

 

AKO COOL SI??

OTESTUJ SA