Príbeh: Renáta Hubinská

Ako sa začal Váš príbeh s Oriflame?

Kozmetika ma lákala odjakživa. Chcela som jej mať veľa a nechcela som za ňu dávať peniaze z výplaty. Preto ma oslovil katalógový predaj, zarobila som si na vlastnú kozmetiku a bolo to super.

Počas materskej to však už nestačilo, výdavky sa zvyšovali – preto som sa rozhodla vybudovať si kariéru v Oriflame. Najprv som chcela zarobiť na plienky… potom na dovolenku… Keď som videla, že sa to dá, tak som sa odvážila snívať o vlastnom byte, novom aute, cestovaní. Oriflame mi splnil zatiaľ všetky moje sny, no vždy si vymyslím nejaké nové :)

 

Zmenili ste niekomu život?

V prvom rade sama sebe a svojej rodine. A popri tom som pomohla zmeniť životy veľa ďalším ľuďom. Asi najviac si ich zmenili moje direktorky, ktoré ich zasa pomáhajú meniť svojim líderkám. Ich príjmy im umožnili odísť zo zamestnania a napĺňať si svoje sny pomocou Oriflame. Niektoré zasa nemuseli zamestnanie hľadať, našli sa v tejto práci… Ale nie je to vždy len o príjmoch, je množstvo ľudí, ktorých teší, že niekam patria, že sa zabavia alebo že si len doprajú viac milovanej kozmetiky – aj to sú malé zmeny v ich životoch. To je na tejto práci skvelé – pomôž iným, pomôžeš aj sebe.

 

Čo pre Vás znamená zmena?

Zmena je pre mňa výzva. Väčšina ľudí nemá rada zmenu. Ani ja veľmi nie. Ale bez zmien by sme sa nikam neposunuli. Naučila som sa zmenu prijať, popasovať sa s ňou a nájsť si na nej to dobré. A potom sa z toho tešiť :)

 

Akú zmenu ste naposledy zrealizovali?

Prešla som zo živnosti na s.r.o. A tento rok idem úplne sama na dovolenku… To som ešte nikdy neurobila :)

 

Čo pre vás znamená “Byť Cool”?

Cítiť sa sama sebou, byť oblečená a nahodená podľa príležitosti, cítiť sa jednoducho dobre. Nezanedbávať svoj vzhľad, ale užívať si aj dni bez šminiek a opätkov :)

 

Kedy sa cítite najviac Cool?

Napríklad keď pri cvičení oveľa mladšie dievčatá nevládzu toľko čo ja… :D Lebo normálne si o sebe nemyslím, že mám nejakú super kondíciu.

A keď vidím staršie ženy, že im to ide lepšie ako mne, tak sa mi zdajú Cool zase oni. To ma vždy nakopne.

 

Ako sa Vám darí nájsť rovnováhu medzi pracovným nasadením a svojim voľným časom?

Všetko je o plánovaní. Mať svoj “rozvrh”. Ale niekedy je to ťažké, najmä keď vás práca baví. Preto si treba aj voľno plánovať a snažiť sa dodržať tak pracovné, ako aj súkromné plány.

 

Ako najradšej trávite svoj voľný čas?

S deťmi, rodinou, priateľmi… Nesmie chýbať pohyb, vždy sa teším na jumping a na tie endorfíny po ňom. Obľúbila som si tiež jogu, lebo vyčistí hlavu a rozhýbe telo. V lete milujem byť pri vode, v zime na horách.

 

Najobľúbenejší Cool Oriflame produkt?

Pleťové sady Novage. Pestovaná a vyživená pleť je základ. Takú nie je problém krásne nalíčiť v hociktorom veku. Z dekoratívnej kozmetiky určite kontúrovacia paleta The One (kód 33152), je skvelá. Pri správnom použití vyzerá pleť sviežo a mlado, dokáže ubrať pár rokov. No a najnovšie hodvábne krycie krémy z kolekcie Giordani Gold tiež nemajú chybu!

AKO COOL SI??

OTESTUJ SA