Príbeh: Mária Letková

V prvom rozhovore s poradkyňu Máriou Letkovou sa dozviete, čo pre ňu znamená byť sexy a ako sa jej podarilo skĺbiť rolu matky, manželky a pri tom nezabudnúť na seba.

 

Ako sa začal Váš príbeh s Oriflame?

Keď som spoznala Oriflame, už som rok pracovala v klasickom zamestnaní – štátnej správe. Mala som plnú hlavu túžob a snov, a vedela som, že na ich splnenie potrebujem omnoho viac financií, ako mi moje zamestnanie ponúkalo. Vtedy som spoznala svoju sponzorku v Oriflame Zlatú direktorku Jitku Lennerovú a školiaci systém tejto obchodnej skupiny. Začala som pracovať, zarábať a svoje sny meniť na skutočnosť. Zmenil sa mi život!

 

Zmenili ste niekomu život?

Neustále hovorím ľuďom svoj príbeh, svoju zmenu života prostredníctvom príležitosti, ktorú mi Oriflame ponúkol. Ukazujeme ľuďom ako si zmeniť život, ako žiť krajšie, plnohodnotnejšie! Rozhodnutie zmeniť svoj život, má však každý v rukách sám.

 

Čo pre Vás znamená zmena?

Zmena – urobiť niečo inak, pričom je dôležitý výsledok, ktorý by mal byť lepší, pozitívnejší. A to by malo platiť v hocijakej oblasti.

 

Akú zmenu ste naposledy zrealizovali?

Urobila som viac zmien vo svojom životnom štýle – doprajem si 8 hodín spánku, 3 x do týždňa sa aktívne pohybujem, upravila som svoj jedálniček a… Cítim sa a vyzerám lepšie :)

 

Čo považujete za svoj najväčší úspech?

Rozhodnutie pracovať v tejto oblasti, neustála práca na sebe, dosiahnutie titulu Direktor…

 

Kedy sa cítite najviac sexy?

Byť sexy pre mňa znamená byť sama sebou, mať iskru v očiach, rozviate vlasy, jemnú vôňu, rúž na perách…

 

Ako sa Vám darí skĺbiť rolu matky, manželky a pritom venovať čas sama sebe/byť občas sexy?

Presne tak, my ženy máme veľa úloh, povinností, sme matky, manželky, staráme sa o domácnosť a my ženy v Oriflame aj o ľudí v našej obchodnej skupine…

V tejto práci som sa naučila svoj čas dobre organizovať a venovať čas tam, kde je to najdôležitejšie. A popritom nezabúdať na seba, na svoje záľuby, na to čo mi dobíja baterky – či už je to prečítanie knihy, cestovanie alebo ísť ku kaderníkovi, na masáž…

 

Najobľúbenejší Sexy Oriflame produkt?

Rúž Giordani Gold – dodáva mi sebavedomie a zvýrazňuje pocit ženskosti

AKO COOL SI??

OTESTUJ SA