ŽENA, NAJLEPŠIA HEREČKA NA SVETE

Zabudnite na herečky, ktoré neustále obdivujeme za ich výkony na pódiách divadiel či pred televíznymi kamerami. Sú síce našimi idolmi a stále vzhliadame k ich kráse a dokonalosti, no neuvedomujeme si, že to nie sú ani zďaleka tie najlepšie vykonávateľky hereckého povolania, aké na svete nájdete. Možno sa vám to bude zdať ako klišé, ale tými top herečkami sú úplne bežné ženy. Je to každá mamička s kočíkom alebo s dvomi deťmi zavesenými na jej rukách, každá žena, ktorá chodí do práce a po návrate z nej sa milujúco stará o svoju rodinu.

 

Áno, najlepšie herečky sme my, bežné ženy, ktoré dokážu zastávať nespočetné množstvo rolí. A prečo aj nie? Veď sa od nás prirodzene očakávajú a my ich považujeme za to, čo robiť skrátka musíme.

 

A OSCARA ZÍSKAVA…

Pýtate sa, aké role teda v našom každodennom „nudnom“ živote zastávame? Ako prvé, každému z nás napadne materstvo. Očakáva sa od nás, že budeme milujúce mamičky, ktoré nikdy nepochybia, nikdy svoje deti ani na sekundu nespustia z očí a nikdy im pri ratolestiach nedôjdu nervy. To je síce pekná predstava, a samozrejme to, že ženy sú úžasné matky sa nedá vyvrátiť. Ale kedy pochopíme my aj naše okolie, že nie sme „Supermani“ alebo „Supermamy“ a potrebujeme občas vypnúť?

 

Ďalšia celkom bežná rola žien sa odohráva na javisku menom zamestnanie. Potom, čo odnesieme deti do školy prichádzame do office a začína sa nové predstavenie. Nahodíme sa do seriózneho kostýmu a stávame sa oporou pracovného tímu, zdrojom pracovného nasadenia a líderkami veľkých firiem. Ale kedy pochopíme my aj naše okolie, že život je len jeden a my občas potrebujeme day off?

 

Poslednou štáciou na našej ceste rolami je návrat domov, kedy prichádza na rad rola chápavej a vždy dokonalej partnerky. Vtedy sa od nás očakáva, že budeme bútľavé vŕby, expresné kuchárky a mali by sme pri tom ešte aj dobre vyzerať. Ale kedy pochopíme my ženy aj naše okolie, že ani my nie sme dokonalé?

 

Uznajte, že za tieto dokonalé herecké výkony si ženy naozaj zaslúžia stáť na červenom koberci v Hollywoode po boku čerstvej držiteľky Oscara Emmy Stone a získať zlatú sošku za obrovské množstvo rolí, ktoré hrajú každý deň bez nároku na honorár.

 

BUĎME SAMÉ SEBOU

My obyčajné ženy si skrátka nevieme pomôcť a milujúcimi mamičkami, spoľahlivými kolegyňami a chápavými partnerkami zostaneme navždy. A tak je to vlastne správne. Vyzývame vás však na zmenu! Ukrojte si aspoň trošička času z každodenného hrania rolí pre seba a buďte samé sebou. Cítite sa uletene a crazy, máte chuť byť aspoň na chvíľu neodolateľne sexy alebo chcete mať aspoň na chvíľu pokoj, nič neriešiť a byť cool?  Môžete! Pretože zmena je život! S Oriflame :)

AKO COOL SI??

OTESTUJ SA